Akademia Młodego Technika

Ponownie otwieramy Akademię!!!

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży stojącej przed wyborem nowej szkoły, ponownie zaprasza uczniów klas ósmych szkoły podstawowej zainteresowanych kształceniem zawodowym w technikum lub branżowej szkole I stopnia do udziału w warsztatach pt.: "Akademia Młodego Technika".

Warsztaty odbywać będą się od marca do czerwca 2023 r. w naszej szkole według ustalonego harmonogramu dla poszczególnych branży zawodowych. Udział w warsztatach pomoże uczniom w wyborze odpowiedniego kierunku kształcenia oraz poszerzy ich zainteresowania zawodowe z danej branży.

Więcej informacji oraz harmonogram tutaj (pdf) lub telefonicznie: 85 833 26 98 wewn. 21 lub 509 189 560.

Dokumenty do pobrania: